INTERNÁTNÍ VÝCVIK

Moravia dog school

Internátní výcvik je vhodný pro majitele, kteří jsou časově vytíženi, mají příliš problematického psa, kterého sami nezvládají, nebo zkrátka chtějí přenechat výcvik psa zkušeným trenérům.
V naší škole Vám můžeme profesionalitu při cvičení psa skutečně zaručit. Máme mnohaleté zkušenosti s výcvikem klidných pejsků, stejně tak i opravdových „divochů“.
Při přijetí psa k výcviku sepisujeme se zákazníkem smlouvu, aby bylo jasné, čemu máme pejska naučit, jak o něj bude postaráno a spousta dalších důležitých informací. Při přezkušování psa a při prvním tréninku bude výcvikářem stanovena cena a přibližná doba, po kterou si pejska na výcvik ponecháme. (Cenu poté již nikdy neměníme, resp. nenavyšujeme!)
Psi na internátním výcviku jsou trénováni minimálně 3-4x denně, krmeni kvalitním krmením, vyhovujícím zvýšeným energetickým potřebám a chodí se s nimi na procházky. Po celý zbytek dne jsou nekonfliktní jedinci puštěni spolu ve výbězích, kde se mohou vyřádit spolu. Ubytované psy nedržíme přes den v kotcích a obvykle s námi tráví i noc.

Internátní výcvik psů

Po skončení internátního výcviku

Při ukončení výcviku je zákazníkovi předvedena vycvičenost psa a vysvětlena metodika výcviku. Má-li vycvičený pes poslouchat i jiné osoby, než jen svého trenéra, musí tyto osoby vystupovat zcela stejně, jako cvičitel, který zákazníkovi všechno dostatečně vysvětlí.
Internátní kurz výcviku psa je určen k tomu, aby se pes v průběhu několika týdnů naučil základní prvky poslušnosti a ovladatelnosti (dle dohody). Avšak k naprosto spolehlivé poslušnosti dojde u psa až po delší době, opakování, proto zákazníkům doporučujeme zdarma se účastnit procvičovacích lekcí na našem cvičišti i po ukončení internátního výcviku.

Cena výcviku

Cena je závislá na konkrétně dohodnutých cvicích, na plemeni, jeho věku, aktivitě a povaze. Proto je vhodná návštěva našeho výcvikového zařízení, kde se Vám na pejska podíváme, vyzkoušíme, prokonzultujeme Vaše požadavky a po té sdělíme přibližnou cenu.

Obvyklá cena základní poslušnosti je v rozmezí 25.000,- Kč až 45.000,- Kč včetně ubytování, krmení, péče o srst.
 
Lze objednat profesionální video na dvd, s výcvikem vašeho pejska.

Nabízíme

  • výcvik poslušnosti
  • výchovu – odnaučení zlozvyků
  • skládání zkoušek
  • uchovnění psů např. zkoušku OVVR pro retrievery