CENÍK

Moravia dog school

Výcvik lekce 50 min

Individuální lekce:

Permanentka pro 5 individuálních lekcí

S každým novým pejskem je třeba absolvovat nejprve individuální lekce, kterých stačí obvykle pět (Permanentku si můžete zakoupit až na konci první lekce).

$
2500,- Kč

(500,-Kč/ 1lekce)

Individuální lekce (jednotlivá lekce)
$
600,- Kč

1 lekce

Výcvik ve skupině:

Permanentka 10 lekcí ve skupinkách
Permanentka je platná 6 měsíců a po uplynutí vyznačeného data propadá, nedojde-li předem k vzájemné dohodě.
$
2500,- Kč

10 lekcí

Cvičení psa instruktorem, výcvik v místě bydliště klienta

Jednotlivá lekce
Cestovné – v případě kdy výcvik probíhá v místě bydliště klienta, činí 10,- Kč/km (poskytujeme slevu při jízdách mimo Brno)
$
700,- Kč
1 lekce
Permanentka 10 lekcí
Cestovné – v případě kdy výcvik probíhá v místě bydliště klienta, činí 10,- Kč/km (poskytujeme slevu při jízdách mimo Brno)
$
6000,- Kč
10 lekcí

Prodej dárkových poukazů

Jednotlivá individuální lekce
$
600,- Kč

1 lekce

Permanentka 5 individuálních lekcí
$
2500,- Kč

5 lekcí

Jak objednat dárkový poukaz?

Stačí zadat objednávku na mail: tkyr79@gmail.com. Do objednávky uveďte, o jaký z uvedených poukazů máte zájem. Úhradu provedete po vystavení faktury, (poukaz následně zasíláme e-mailem k vytisknutí anebo poštou). Nákup lze také provést osobně na cvičišti, jen nám dejte předem vědět, abychom měli vše nachystané.

Storno lekcí

Zrušenou lekci ze strany klienta odpouštíme jen jednou, další si již platíte, (nejde-li o hárání feny). Bohužel to jinak nejde, protože cvičíme individuálně, nebo v malých skupinkách – a v období, kdy máme na cvičišti plno a již nemůžeme přijímat nové zákazníky, nechceme mít nevyužité prostoje. Při zrušení z důvodu špatného počasí Vám zrušenou lekci samozřejmě nahradíme. Lekci je možné zrušit bez poplatku pouze více jak 3 pracovní dny předem, tehdy dohodnutý termín dokážeme obsadit jiným klientem.

Platby

Placení bankovním převodem: Číslo účtu: 1234123024/3030 Var. symbol (nepovinné): Vaše tel. číslo, které používáte při komunikaci s námi. Do zprávy uveďte Vaše jméno. Můžete použít také přiložený QR kód. Lze také využít platby na cvičišti, přes internetové bankovnictví.

Ceník upraven 6.10.2023