ČASTÉ DOTAZY

Moravia dog school

Kontaktní telefon je: 776 163 883

Nemůžete se nám dovolat? Věřte, že nás to moc mrzí. Při většině výcviků telefonát nemůžeme přijmout. Nejlépe jsme k zastižení ve 13-14 hodin, na tuto dobu se snažíme výcviky neplánovat a být k dispozici na telefonu.

Od jakého věku začít s výcvikem?
Ideální je začít vhodným způsobem už okolo tří měsíců (po základním očkování – vzteklinu ještě mít nemusíte) a učit psa už od štěněčího věku, jak má na vaše pokyny správně reagovat. Nároky pochopitelně přizpůsobujeme schopnostem štěňat. Docházením na cvičák již v tomto věku, lze předejít chybám, které se později hůř odstraňují.
V jaké dny cvičíme?
Cvičíme individuálně dle možností zákazníka. Schůzku Vám nabídneme v pondělí až pátek, přibližně od 8 do 19 hodin. Na cvičišti máme osvětlení. O víkendech cvičíme i v sobotu v zimním období.
Jak často se chodí cvičit?
Na začátku budete chodit na individuální lekce, kdy je cvičený pouze jeden pes a majitel se učí jak psa postupně naučit základní povely (ke mně, sedni, lehni a odložení psa). Tyto schůzky se konají obvykle jednou týdně. Majitel však doma musí procvičovat cviky 3x denně. Po několika takových lekcích se následně začne cvičit ve skupinkách psů, kdy se první dva týdny cvičí i 3x týdně.
Jak dohodnout termín výcviku?
Nejvhodnější způsob je telefonicky. Při tel. rozhovoru Vám zodpovíme případné dotazy a dohodneme takový termín, který máme aktuálně volný a který vyhovuje také Vám.
Nenalezli jste v těchto odpovědích co Vás zajímá?
Podrobné informace najdete na našich webových stránkách. Jak probíhá první hodina, co vše cvičíme, jak se na výcvik připravit a další.