Ceník psího výcviku

platné od 1.7.2022

 

Proč individuální lekce?

Pejsky nejprve individuálně učíme, co který povel znamená, než se po nich vyžaduje poslušnost v "divokém" prostředí mezi pejsky!

25 let zkušeností se cvičením psů jednoznačně ukazuje na fakt, že každý pes i jeho majitel je jiný a každý vyžaduje odlišný přístup, ať se to týká povahy a potřeb vašeho pejska, či otázek které vás zajímají. Ve skupinových lekcích nemáte nikdy tolik prostoru na dotazy a my na seznámení se s osobností vašeho pejska.

 

A jako bonus !! U nás cvičíme od začátku "na volno". Předcházíme tak zklamání z toho  "co se asi tak bude dít, až vašeho miláčka odepnete z vodítka" :-)

 

Poplatek za výcvik:     -     délka lekce 50 minut

Permanentka na 5 individuálních lekcí:  2000,- Kč (400,-Kč/1lekce) - s každým novým pejskem je třeba absolvovat nejprve individuálním lekce, kterých stačí obvykle pět (Permanentku si můžete zakoupit až na konci první lekce, chcete-li u nás pokračovat).

nebo

Individuální lekce:  500,- Kč (v případě úhrady po jednotlivých lekcích)

Po individuálních lekcích následuje výcvik ve skupinkách (200,-Kč/lekci)

Permanentka 10 lekcí ve skupinkách: 2.000,- Kč

 

Permanentka je platná 6 měsíců a po uplynutí vyznačeného data propadá, nedojde-li předem k vzájemné dohodě.

Zrušenou lekci ze strany klienta odpouštíme jen jednou, další si již platíte, (nejde-li o hárání feny). Bohužel to jinak nejde, protože cvičíme individuálně, nebo v malých skupinkách - a v období, kdy máme na cvičišti plno a již nemůžeme přijímat nové zákazníky, nechceme mít nevyužité prostoje. Při zrušení z důvodu špatného počasí Vám zrušenou lekci samozřejmě nahradíme.

Lekci je možné zrušit bez poplatku pouze více jak 3 pracovní dny předem, tehdy dohodnutý termín dokážeme obsadit jiným klientem.

 

V případě placení bankovním převodem: Číslo účtu: 1234123024/3030 var. symbol (nepovinné): Vaše tel. číslo, které používáte při komunikaci s námi. Do zprávy uveďte Vaše jméno.

Můžete použít také přiložený QR kód.

Lze také využít platby na cvičišti, přes internetové bankovnictví.

Cena při cvičení psa instruktorem, nebo při výcviku v místě bydliště klienta

1 lekce 700,- Kč nebo 10 lekcí (permanentka) 6000,- Kč

cestovné - v případě kdy výcvik probíhá v místě bydliště klienta, činí 10,- Kč/km (poskytujeme slevu při jízdách mimo Brno)

 

Prodej dárkových poukazů

Nabízíme prodej poukázek na 1 individuální lekci (500,- Kč) nebo permanentky na 5 individuálních lekcí (2000,- Kč) Stačí zadat objednávku na mail: tkyr79@gmail.com.

Do objednávky uveďte o jaký z uvedených poukazů máte zájem, zda provedete úhradu po vystavení faktury, (poukaz následně zasíláme e-mailem k vytisknutí anebo poštou). Nákup lze také provést osobně na cvičišti, jen nám dejte předem vědět, abychom měli vše nachystané.


 

Ceník upraven 28.6.2022