Výcvikové výlety

Místo konání: 
Brno a okolí

Léto nekončí!
 
Srdečně zveme klienty našeho cvičáku na trošku netradiční výcvik- výcvikové procházky, spojené s poznáváním krás jižní moravy!
 
Budeme trénovat chůzi na vodítku, stejně jako přivolání a poslušnost ve volné krajině, a to při výletech k zajímavým místům v okolí Brna, spojeném s plaváním psů v přírodních nádržích. Počet přihlášených psů je omezen, ale každý sebou může vzít třeba celou rodinku :-)
 
První naplánovaná akce je na Pálavě. Z obce Klentnice, 4 km okruh přes vyhlídková místa na Stolové hoře, ke zřícenině Sirotčího hradu, poznamenanou pověstí o rytíři Čičosovi..
Pokud nebudeme dost unavení a pejsci ještě úplně poslušní, můžeme navštívit i blízký moravský „Stonehenge“ - kamenný kruh, postaven dle zásad, zastávaných druidy před několika tisíci lety.
 
Pak už půjdeme vykoupat čtyřnohé účastníky. Nabízí se krátký přejezd k Mikulovu a návštěva zatopeného lomu, který je hojně navštěvován turisty. Nebo přejedeme kousek k nám, kde na vás bude čekat osvěžující letní oběd a možnost zchlazení se v bazénu a následně navštívíme některý z místních rybníků, u nichž bude koupání vhodné pro pejsky.
 
První akce je plánována na úterý 15.8. 2017. Cena 350,- Kč/pes, oběd 50,- Kč/dosp. osoba, 30,- Kč dítě.
 
Pro bližší info a přihlášení se, mě prosím kontaktujte. Tomáš Kýr, tel. 776 163 883

Fotky: