Časté dotazy

Kontakt tel. 776 163 883

Nemůžete se nám dovolat? Věřte, že nás to moc mrzí. Při většině výcviků telefonát nelze přijmout. Když aktuálně cvičíme se psem, nemůžeme se mu v průběhu cviku přestat věnovat. Některé dny pak máme jednu lekci za druhou a končíme pozdě večer.

Nejlépe jsme zastihnutelní ve 13-14 hodin. 

 

Kde cvičíme?

Cvičiště se nachází v Brně Komíně, na ulici Palcary, u městského útulku pro psy.

Cesta vozem: Po ulici U Zoo, minete obchodní dům Uni Hobby a pokračujete dál (směr Kníničky). První křižovatku doprava - na ulici Palcary a pojedete 650 m stále po hlavní až přijedete k odbočce na útulek (odbočka doprava) Zde, u garáže nebo na silnici, zaparkujte.

Pak se vydejte pěšky ještě 50 metrů po silnici rovně (ne k útulku) a přijdete k ceduli označující cvičiště. Po schodech nahoru a jste tu :-)

Souřadnice 49°13'44.125"N, 16°32'37.592"E

Prohlédněte si cestu k nám na mapě https://maps.google.cz/  Po vložení souřadnic si můžete prohlédnout jak se k nám dostanete.

Cesta MHD: Nejblíže Vás k nám dopraví tramvaj č. 3 a 11. Po vystoupení přejdete řeku Svratku po lávce a v podstatě půjdete stále rovně. Na konci ulice Komínská se napojíte se na stejnou cestu jako popis autem.

 

Od jakého věku začít s výcvikem?

 Ideální je začít vhodným způsobem už okolo tří měsíců (po základním očkování - vzteklinu ještě mít nemusíte) a učit psa už od štěněčího věku, jak má na vaše pokyny správně reagovat. Nároky pochopitelně přizpůsobujeme schopnostem štěňat. Docházením na cvičák již v tomto věku, lze předejít chybám, které se později hůř odstraňují.

 

V jaké dny cvičíme?

 Cvičíme individuálně dle možností zákazníka. Schůzku Vám nabídneme v pondělí až pátek, přibližně od 8 do 20 hodin. Na cvičišti máme osvětlení. O víkendech cvičíme nepravidelně.

 

Jak často se chodí cvičit?

 Na začátku budete chodit na individuální lekce, kdy je cvičený pouze jeden pes a majitel se učí jak psa postupně naučit základní povely (ke mně, sedni, lehni a odložení psa). Tyto schůzky se konají obvykle jednou týdně. Majitel však doma musí procvičovat cviky 3x denně.

Po několika takových lekcích se následně začne cvičit ve skupinkách psů, kdy se první dva týdny cvičí i 3x týdně.

 

Jak dohodnout termín výcviku?

 Nejvhodnější způsob je telefonicky. Při tel. rozhovoru Vám zodpovíme případné dotazy a dohodneme takový termín, který máme aktuálně volný a který vyhovuje také Vám.

Nenalezli jste v těchto odpovědích co Vás zajímá?

 Podrobné informace najdete na našich webových stránkách. Jak probíhá první hodina, co vše cvičíme, jak se na výcvik připravit a další.

 

Těšíme se na setkání!