Časté dotazy

Kontakt tel. 776 163 883

Kde cvičíme?

Cvičiště se nachází v Brně Komíně, na ulici Palcary, kousek za městským útulkem pro psy.

Cesta vozem: Po ulici U Zoo, minete obchodní dům Obi a pokračujete dále směr na Kníničky. První odbočku odbočíte doprava na ulici Palcary a pojedete 650 m stále po hlavní až minete doprava odbočku na útulek (jeďte rovně) a po 50 metrech uvidíte ceduli označující cvičiště. U ní můžete zaparkovat a po překonání několika schodů jste u nás.

Pro navigace, které ještě neznají ulici Palcary, použijte ulici Komínská.

Souřadnice 49°13'44.125"N, 16°32'37.592"E

Prohlédněte si cestu k nám na mapě https://maps.google.cz/  Po vložení souřadnic si můžete prohlédnout jak se k nám dostanete.

Nejblíže Vás k nám dopraví tramvaj č. 3 a 11.

 

Od jakého věku začít s výcvikem?

 Ideální je začít vhodným způsobem již ve třech měsících (po základním očkování - mimo vztekliny) a ukazovat tak psu již od mala, jak má na dané pokyny reagovat. Pochopitelně je nutné úroveň výcviku a nároky přizpůsobit schopnostem štěňat. Docházením na cvičák již v tomto mladém věku se dá zabránit závažných chybám v chování psa v dospělosti.

 

V jaké dny cvičíme?

 Cvičíme individuálně dle možností zákazníka. Schůzku Vám nabídneme v pondělí až pátek, od 8 do 20 hodin. Na cvičišti máme osvětlení. O víkendech cvičíme i v sobotu v zimním období.

 

Jak často se chodí cvičit?

 Na začátku budete chodit na individuální lekce, kdy je cvičený pouze jeden pes a majitel se učí jak psa postupně naučit základní povely (ke mně, sedni, lehni a odložení psa). Tyto schůzky se konají obvykle jednou týdně. Majitel však doma musí procvičovat cviky 3x denně.

Po několika takových lekcích se následně začne cvičit ve skupinkách psů, kde se ze začátku cvičí i 3x týdně.

 

Jak dohodnout termín výcviku?

 Nejvhodnější způsob je telefonicky. Při tel. rozhovoru Vám zodpovíme případné dotazy a dohodneme takový termín, který máme aktuálně volný a který vyhovuje také Vám. Nemůžete-li se nám dovolat, hluboce se omlouváme. Při výcviku se totiž věnujeme výhradně cvičícímu klientovi a telefony při tom obvykle nepřijímáme. Prosíme o trpělivost, anebo nám při nedovolání se můžete zanechat vzkaz na e-mailu, abychom Vám zavolali zpět. 

Nenalezli jste v těchto odpovědích co Vás zajímá?

 Velké množství podrobnějších informací lze nalézt na našich webových stránkách pod nadpisem "Výcvik psů", kde se Vám po najetí myší na odkaz zobrazí další možnosti podstránek, s informacemi jak probíhá 1. výcviková lekce, co vše cvičíme, jak se na výcvik připravit atd...

 

Přejeme mnoho radostných chvil s Vaším pejskem a těšíme se na setkání!

Za Moravia Dog School - Tomáš Kýr